Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0