Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Fix YouRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5