Titles you rated
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5