Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0