Titles you rated
- Green DaysRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
42Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0