Movies
Ratings
33
Your Name.Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0