Series
Ratings
165
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Tales of Nights Season 2Rated ★ 1.5