Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
 
Alien: EarthRated ★ 1.0
Boys with SecretsRated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 1.5
Talentless NanaRated ★ 3.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 2.0
Dead End: Paranormal Park Season 1Rated ★ 1.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 1.5
Nights with a CatRated ★ 3.0- The KingdomRated ★ 0.5
 
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 5.0
Magical Girl Magical DestroyersRated ★ 2.5
WakakozakeRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 2.5