Movies
Ratings
541
MementoRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
New York, I Love YouRated ★ 2.0
English VinglishRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 3.0
CartRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0