Titles you rated
UpRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Re-encounterRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Bang Bang ClubRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Never Ending StoryRated ★ 2.5