Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0