Movies
Ratings
416
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0