Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.5
Let's Walk TogetherRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0