Movies
Ratings
569
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.0
LifeRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0