Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5