Titles you rated
HuntRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0