Movies
Ratings
501 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
 Underworld: EvolutionRated ★ 2.5 Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
 The Age of ShadowsRated ★ 3.0 The Age of ShadowsRated ★ 3.0
 Frozen IIRated ★ 4.0 Frozen IIRated ★ 4.0
 PrometheusRated ★ 3.0 PrometheusRated ★ 3.0
 The Last SamuraiRated ★ 3.0 The Last SamuraiRated ★ 3.0
 X-Men: The Last StandRated ★ 3.5 X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
 Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5 Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 Independence DayRated ★ 3.5 Independence DayRated ★ 3.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
 SplitRated ★ 2.5 SplitRated ★ 2.5
 The Drug KingRated ★ 2.0 The Drug KingRated ★ 2.0
 The FortressRated ★ 3.5 The FortressRated ★ 3.5
 DefaultRated ★ 3.5 DefaultRated ★ 3.5
 AquamanRated ★ 2.5 AquamanRated ★ 2.5
 Alita: Battle AngelRated ★ 3.0 Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
 Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5 Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
 13 Going on 30Rated ★ 3.0 13 Going on 30Rated ★ 3.0