Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Guilty CrownRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0