Titles you rated
- GintamaRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
TorikoRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0