Titles you rated
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0