Movies
Ratings
99
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5