Titles you rated
GiantRated ★ 4.0- NaRated ★ 4.0
- What Is Love?Rated ★ 4.5
- FeelingsRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
MRated ★ 5.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Asphalt ManRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5