Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0