Movies
Ratings
124
TitanicRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5- Love Strikes!Rated ★ 3.5
Say Hello for MeRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Tears for YouRated ★ 2.0
Go Find A Psychic!Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
The Brass TeapotRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5