Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0
- プライドRated ★ 5.0
Moon LoversRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0- おせんRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5