Movies
Ratings
2662
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 3.5
A PetalRated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
- Hansan ReduxRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.0