Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 1.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0