Movies
Ratings
2235
Steel RainRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 0.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Bullies 3Rated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
RampantRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5- Bullies 2Rated ★ 1.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 4.0