Movies
Ratings
418
The PrayerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Dumplin'Rated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
IdaRated ★ 4.0
Our Souls at NightRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.5