Movies
Ratings
1314
FrankensteinRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 3.0
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0