Series
Ratings
337
TriggerRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0