Movies
Ratings
180
PKRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0