Movies
Ratings
299
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0