Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ParthenopeRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0