Titles you rated
PaprikaRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
CryptozooRated ★ 3.5