Titles you rated
ShankRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5