Titles you rated
- The CheatRated ★ 3.5
GuestRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.5- Blossom GraduationRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0- AmberRated ★ 4.0
- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0