Movies
Ratings
27
The Front LineRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Night of the SicarioRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0