Series
Ratings
83
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 3.5
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
SuccessionRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5