Movies
Ratings
672
V for VendettaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 0.5
American SniperRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 1.0
Gods of EgyptRated ★ 1.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
The PiperRated ★ 1.0
MinionsRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0