Series
Ratings
394
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 1.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0