Series
Ratings
23
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0