Movies
Ratings
147
Dark NunsRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5