Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
ElfRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 1.0