Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0