Movies
Ratings
740
UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0
Bird BoxRated ★ 3.5
CamRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
The VoicesRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5