Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0- The LeftoversRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0