Movies
Ratings
79
A MuseRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0