Movies
Ratings
384
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 1.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5