Titles you rated
School of RockRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Love PhobiaRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5